Stylizacja na ceremonię komunijną

Stylizacja na ceremonię komunijną


Stylizacja na ceremonię komunijną – tęczowa bluzka oraz jasne jeansy

Pomimo że kompozycja na komunie może być dość wdzięczna, zdecydowanie nie rozsądnie jest przecież kapitulować z wygody, a w trakcie korzystniejszego usposobienia w spodniach aniżeli w kiecce – zadeklarować się również na owy zestaw. Rozpowszechnione w wskazanym okresie białe jeansy z prostymi nogawkami warto zjednoczyć z naprawdę wykwintną i elegancką bluzką. Najznakomitszym wyborem są modele dekorowane wiosennymi kwiatami, zwierzęcym printem ewentualnie ponadczasowymi grochami. Z takim zbiorem wspaniale kształtuje się żakiet, cieliste szpilki, łapówka oraz lekka broszka.

Stylizacja na zabawę komunijną – suknia oraz żakiet

Kobiety, które chcą włożenie sukieneczki zaleca się prozaiczną turkusową sukienkę zintegrowaną z jasnym kaftanem. Z tym składem wyjątkowo układają się sandałki w jasnym tonie lazurowego barwnika, a zarówno leżąca pod odcień mokasynów torebka damska. Rozsądnie jest ową kreację uzupełnić o broszkę – a przecież najwłaściwszym zakupem wydaje się wytworny wisiorek, odpowiednio w odcieniu srebrnym.

Stylizacja na zabawę komunijną – koronkowa bluzka oraz plisowana kiecka

Ubranie na komunie zapewne może być spojone spośród fundamentalnych elementów kreacji, takich jak np. wzorcowa koronkowa bluzka. Niedawnym spośród przedstawianych planów z pewnością jest zestawienie jasnej bluzki koronkowej z karbowaną spódnicą w stylowym odcieniu szmaragdowej zieleni. Taką kreację warto wzbogacić o zamszowe czółenka pod koloryt spódnicy, chmurną kopertówkę, łagodną bransoletę i zwykłe srebrne kolczyki. Niniejsza stylizacja jest zmieszaniem klasyki z najmodniejszymi stylami.