Domy gotowe

Wybór metody technologicznej struktury domu oraz zastosowanych w nim surowców powinien mieć ogromne znaczenie. Membrana dachowa to niezmiernie kosztowna inwestycja, w takim razie powinno zadbać o jej jakość.

fot3W naszym kraju coraz bardziej wziętym schematem konstrukcji budynków jest prefabrykacja. Polega ona na wstępnym przygotowaniu składników do budowy w fabryce – ścian, stropów, dachu. W tej metodzie technologicznej można także korzystać również inne produkty, tj: stal, żelbet, drewno.

W przypadku budownictwa mieszkalnego bardzo dobrze sprawdzają się prefabrykaty drewniane. Decydując się na konstrukcję w tej metodzie zyskujemy przeważająco zadowolenie i czas. Całokształt prac związanych budownictwo pasywne z zdobyciem surowców i wytworzeniem układów do domu leży po stronie wykonawcy. Sam przebieg tworzenia elementów w fabryce trwa około do10 dni. Następne 7 dni to montaż budynku na placu budowy. Zasadniczo w przeciągu 3 miesięcy od początku prac, zrealizowany obiekt jest przekazany w stanie deweloperskim, a inwestor może wykańczać go pod własny użytek. Dodatkowo konstrukcję budynku z prefabrykatów budowa domów gotowych można doprowadzić do realizacji także zimą lub przy niedogodnej pogodzie.